Blog

listwy oswietleniowe

SUFITOWE LISTWY OŚWIETLENIOWE

Pomysłowa aranżacja oświetlenia w pomieszczeniu bez wątpienia wpłynie na panujący w nim nastrój. Odpowiednie rozmieszczenie świateł uzupełni aranżacje wnętrza i podkreśli jego walory. Najczęściej spotykamy się z mocnym oświetleniem punktowym, jak żyrandole lub lampy. Jeśli chcemy trochę unowocześnić swoje wnętrze mieszkalne, to oryginalnym pomysłem na dodatkowe oświetlenie będą wykończeniowe listwy oświetleniowe. Nadadzą one wnętrzu ciepło oraz dodatkowy efekt przestrzenny, doświetlając sufit, ścianę lub podłogę.

Nie da się ukryć, że oświetleniowe listwy sufitowe zyskują na popularności i coraz częściej możemy je spotkać w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. Komponują się dobrze zarówno w we wnętrzach klasycznych jak i awangardowych. Listwy oświetleniowe z uwagi na niską masę są łatwe i szybkie w montażu a przy zgaszonym świetle pełnią także funkcję dekoracyjną. Na uwagę szczególną uwagę zasługują listwy oświetleniowe Creativa.

Dlaczego listwy Creativa?

Listwy oświetleniowe Creativa połączone z taśmą LED to oryginalne i funkcjonalne rozwiązanie dla dodatkowego oświetlenia wnętrza mieszkania. Występują one pod postacią gzymsów, nie przylegających bezpośrednio do powierzchni sufitu. Dzięki rozchylonym krawędziom, montowane wewnątrz oświetlenie rozświetla sklepienie sufitu. Mogą być wykorzystane m.in. jako oświetlenie do salonu, oświetlenie łazienkowe lub jako podświetlenie konstrukcji sufitu podwieszanego.

Zalety listew Creativa.

 • odporne na uszkodzenia mechaniczne, na wilgoć, niepalne i nietoksyczne.
 • szeroki wybór modeli – dostosowane do wysokości pomieszczeń, o różnej intensywności źródła światła.
 • różnią się od siebie rozmiarem, kształtem a także kątem rozchylenia krawędzi.
 • wykonane są z trwałego materiału wysokiej jakości – gęstego polimeru, dzięki temu nie przepuszczają światła, a jedynie formują kąt jego padania.
 • pokryte specjalną powłoką, zwiększającą przyczepność farby.
 • można je przemalowywać na dowolny kolor.

Podsumowanie

Listwy oświetleniowe spełnią więc nie tylko funkcje maskujące rożnego rodzaju niedoskonałości ale także dodadzą szyku, elegancji oraz magii pomieszczeniom mieszkalnym. Stworzą niepowtarzalny i ekskluzywny klimat w salonie, pokoju, kuchni, łazience czy sypialni. Umiejętne zastosowanie tej sztukaterii w szybki i prosty sposób zmieni optycznie proporcje każdego pomieszczenia. Warto zastosować je w mieszkaniu i zadbać o nietuzinkowy jego wygląd.

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza

chat icon

Masz pytania?

Skorzystaj z formularza i uzyskaj
odpowiedź.

close icon

Skontaktujemy się Tobą najszybciej jak to możliwe.


  sent icon

  Dziękujemy z kontakt,
  Twoja wiadomość została wysłana

  Skontaktujemy się z Toba najszybciej jak to tylko możliwe.

  Możesz również skontaktować się z nami
  w tradycyjny sposób zdzwoniąc do nas.

  89 541 07 33